Дата: 18.05.2023 09:47

Фото без опису💢 У третій четвер останнього місяця весни ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки. За традицією, в цей день всі охочі приходять на роботу чи навчання у найпізнаванішому елементі українського костюма – вишиванці, яка є генетичним кодом нашого народу.

💙💛Вишиванка символізує віру і надію, любов і сміливість, боротьбу та перемоги. Вона є нашою духовною бронею, яка єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишита сорочка є оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, а також символізує родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

👆Впевнено можна стверджувати, що вишиванка займає вагоме місце в нашому житті і береже історію та споконвічні традиції для майбутніх поколінь. А також є нагадуванням, що ми всі єдині, як ніколи. Вишиванка – у нашому серці, вона є символом любові до рідної землі, до традицій, історії, спадщини. Цього у нас ніколи не відняти.

Україна обов‘язково переможе!🇺🇦