Привітання начальника  районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня банківського працівника України.

Дата: 20.05.2023 09:00

Фото без опису   Шановні банківські працівники, сьогодні, 20 травня, ви відзначаєте своє професійне свято – День банківських працівників України!
       Ви належите до однієї з найшанованіших професій у нашому суспільстві, адже банківська система – це основа благополуччя та процвітання будь-якої держави. В сучасних умовах ваша робота   набуває особливого сенсу.
      Після 24 лютого слова «тримати фінансову оборону» перетворились із загальної метафори  на особливий приклад героїчної і високо патріотичної місії, яка стала досвідом воєнних реалій: постійним стресом, безліччю непередбачуваних ситуацій, невизначеністю і загрозою життю.
      Здобутки української банківської системи відзначає уся світова фінансова спільнота.  Вони вражені тим, як ви справляєтесь з викликами воєнного сттану, як мужньо тримаєте фінансову оборону!
       Дозвольте вам побажати витримки, мужності та єдності! Будьте сильними та сміливими, будьте героями, завдяки яким банківська система злагоджено та ефективно працює, незважаючи на війну, – з користю для України та заради майбутньої перемоги.
       Нехай кожен новий день дарує вам радість життя,  втілює надії та сподівання на краще!

Слава Україні! Разом до перемоги! Все буде Україна!

Дякую за вашу роботу!

З повагою,
начальник районної
військової адміністрації                                                         Віталій ЯКУБЕНКО