Відбулося виїзне  засідання спостережної комісії Дністровської районної державної адміністрації

Дата: 21.05.2023 10:47

Фото без описуФото без описуФото без опису➡️19 травня 2023 року заступник начальника Дністровської районної військової адміністрації, голова районної спостережної комісії  Віталій ПОПОВ провів чергове засідання  комісії, безпосередньо на базі Сокирянської виправної колонії № 67.
👉Члени спостережної комісії, керівництво установи  ретельно вивчили  підготовлені  матеріали щодо можливості умовно - дострокового звільнення та  заслухали  характеристики представників виправного закладу на  засуджених, справи яких розглядалися.
⚡Провівши  спілкування із засудженими та обговоривши деталі кожної справи прийнято  відповідні рішення, згідно з  поданими матеріалами.
👆 Варто зазначити, що комісія в своїх рішеннях керується виключно вимогам законодавства, а її робота спрямована на упередження випадків рецидиву серед засуджених та вивчення умов їх подальшої ресоціалізації.