23 травня – день Героїв України

Дата: 23.05.2023 09:13

23 травня – день Героїв України. Це свято встановлене на честь українських вояків- борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО, героїв «Небесної сотні», день вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар української гідності.

Наші герої сьогодні це – українські військові на передовій і в зоні бойових дій, медики, які лікують поранених і цивільних, вчителі, які виховують майбутніх патріотів, пекарі, водії, волонтери і кожен українець, який своїми діями наближає перемогу.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – перемоги, процвітання, сили й слави!

Слава Україні ! 🇺🇦

Слава її Героям!🇺🇦