Дата: 25.05.2023 15:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️ Сьогодні, 25 травня 2023 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК із робочим візитом відвідала Вашковецьку територіальну громаду.

➡️Голова Вашковецької територіальної громади Іван ЯНКО ознайомив Наталію Миколаївну із переліком адміністративних послуг, що надаються в ЦНАПі, також звернув увагу на проблемні питання, з якими стикається громада під час своєї життєдіяльності

⚡Користуючись нагодою, Наталія РЕШЕТНІК вручила Подяки районної військової адміністрації до Дня Героїв окремим жителям громади за активну життєву позицію, допомогу Збройним силам України та наближення нашої перемоги активним жителям громади.

🇺🇦Життя та Україна переможуть!