Сьогодні, 2 червня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО , його заступник Віталій ПОПОВ та головний спеціаліст служби у справах дітей районної військової адміністрації Алла ПАНСЬКА відвідали вихованців комунального з
‼️ Сьогодні, 2 червня 2023 року, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО , його заступник Віталій ПОПОВ та головний спеціаліст служби у справах дітей районної військової адміністрації Алла ПАНСЬКА відвідали вихованців комунального закладу «Хотинська спеціальна школа №1», дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування , дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї патронатних вихователів та дитину зниклого безвісти захисника України в Хотинській територіальній громаді.
🧑⚕️Міжнародний день захисту дітей – це ще один привід поцікавитися умовами їх життя, вивчити потреби та надати необхідну допомогу. В районі забезпечується робота Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», до якої постійно вносяться дані про дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
🩵💛Підтримка і допомога дітям сьогодні - це здорова, освічена, культурна нація в майбутньому.