Дата: 06.06.2023 08:51

Фото без описуВітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКО з нагоди Дня журналіста України.
Серед дат, які ми відзначаємо, сьогоднішнє професійне свято журналістів особливе. Адже передусім ми вшановуємо слово, мовлене представниками цієї професії. В газетах, на радіо, телебаченні, в електронних засобах масової інформації. А зі слова починалося життя. Основа всіх основ.
Особливо воно актуальне сьогодні, бо гартується в боротьбі за мир, звучить разом зі зброєю, повітряними сиренами, справедливе і вражаюче. Воно наближає довгоочікувану і жадану кожній миролюбній людині перемогу.
Вітаю журналістів краю із професійним святом 'і бажаю миру, натхнення та гарних приводів для репортажів.
Бажаю вам  енергії й ентузіазму, мудрості, сили й гострого пера. Хай натхнення служити людям не покидає вас ніколи.
З повагою,
начальник районної
військової адміністрації.                                                                Віталій ЯКУБЕНКО