Дата: 06.06.2023 11:19

Фото без опису❗️В Україні стартувала основна сесія НМТ, яка триватиме до 23 червня. Тести випускники складатимуть у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ).

📌Допуск:

Учасник тестування для допуску до ТЕЦ має пред’явити сертифікат, роздрукований з інформаційної сторінки, та документ, що посвідчує особу. Рекомендовано мати при собі ручку та прозору пляшку води.

📌Інструктаж:

Перед початком протягом 5-7 хвилин інструктор проведе інструктаж.

Особисті речі учасник має залишити у спеціальному місці.

Під час тестування не можна користуватися мобільним телефоном та іншими технічними засобами.

📌Робота над тестом в аудиторії:

Увійшовши в систему, учасники мають прочитати на екрані правила проходження тесту.

Розпочати роботу можна з будь-якого блоку.

У процесі виконання завдань можна використовувати чернетку.

❗️Не забудьте натиснути кнопку «ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ», коли закінчите.

📌Отримання результатів:

Одразу після підтвердження наміру завершити тестування учасник отримає на екрані результат у 12-бальній шкалі з кожного предметного блоку.

Дізнатися результати за шкалою 100-200 можна самостійно, використавши таблиці переведення тестових балів з усіх предметів, оприлюднені в Порядку прийому до закладів вищої освіти, або у своєму особистому кабінеті до 28 червня.

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації