Смаколики для ЗСУ

Дата: 06.06.2023 16:13

Фото без опису🥨Смаколики для ЗСУ

🏥Колектив Хотинської багатопрофільної лікарні, незважаючи на відстань від лінії фронту, не перестає дбати про наших військових. На цей раз, з великою любов'ю та турботою, працівники харчоблоку випекли смачні ласощі🍰 для наших захисників, які щодня ризикують своїми життями, виборюючи світле майбутнє для України!

🫶 Ця невелика акція може здатись простою, але вона наділена глибоким значенням і показує, що ми всі – одна велика родина. 💪Ми віримо в наших захисників та робимо все можливе, щоб підтримати їх на цьому нелегкому шляху.

🍡Солодкі смаколики від колективу Хотинської багатопрофільної лікарні – це не просто їжа, це символ нашої вдячності, підтримки та любові. Це наш спосіб сказати їм, що ми цінуємо їхню жертовність, мужність та відвагу.

З вірою у Перемогу та Збройні Сили України💙💛