Дата: 15.06.2023 16:56

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису‼️ Сьогодні, 15 червня 2023 року, відбулося засідання новоствореного Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дністровській РВА.

☝️Участь в засіданні центру взяли перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона АТАМАНЮК, начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО, директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Ольга ХОДОБА, заступник директора Департаменту – начальник управління соціального обслуговування соціальних послуг, інтеграції осіб з інвалідністю та соціальної підтримки населення ОВА Ольга АНДРІЇВА.

👉Основним завданням Координаційного центру є допомога постраждалим від війни, зокрема, внутрішнім переселенцям, ветеранам, особам з інвалідністю, учасникам Революції Гідності, людям, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, родинам військовослужбовців, загиблих захисників України, військовополонених та зниклих безвісти.

👥Під час засідання затверджено персональний склад Координаційного центру, який очолює перший заступник начальника РВА Наталія РЕШЕТНІК. Це консультативно-дорадчий орган при РВА, який засідатиме за потреби та вивчатиме проблемні питання постраждалого населення, пропозиції громад і розроблятиме відповідні рекомендації для місцевої влади.

🏫Центр розташований поряд з управлінням соціального захисту населення РВА в приміщенні Кельменецької селищної ради. Для того, щоб максимально приділити увагу всім жителям району планується призначити відповідальних осіб за роботу центру в місті Хотин та місті Сокиряни.

🇺🇦Разом до Перемоги!