Дата: 18.06.2023 09:11

Фото без описуВітання начальника Дністровської районної військової адміністрації з нагоди Дня батька.
👨‍👧‍👦Сьогодні, 18 червня, святкуємо День батька – щорічне свято на честь татусів, яке відзначають у більшості країн світу. Адже не знайти жодної культури, де б не була яскраво виражена повага до тата. Тому у кожній без виключення країні є свято на честь батька.
🇺🇦В Україні День батька відзначають третьої неділі червня. Для українців другий рік поспіль цей день має особливе значення, через війну тисячі українських родин залишилися розділеними. Багато татусів ризикують власним життям на передовій заради світлого майбутнього своїх дітей.
🙏Низький уклін кожному за те, що відстоюєте мир і незалежність України та наближаєте нашу Перемогу! Пам'ятайте, що Вас люблять та завжди чекають!
Всіх батьків вітаємо зі святом!
Слава ЗСУ!
Слава Україні!
Героям слава 💙💛!!!
З повагою, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО.