Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації з нагоди Дня фермера.
Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації з нагоди Дня фермера.
👩🌾🚜Щирі вітання фермерам з професійним святом!
Завдяки вашій самовідданій праці жива наша українська нива!
🌾Ви сієте в неї не тільки зерна хліба, але й любові, миру та добра. Тому повсякчас хочеться, щоб засіяне щедро проростало, колосилося і цвіло, щоб не боліли натруджені руки, щоб над нивами світило сонце любові й радості.
🇺🇦Сьогодні ми переживаємо складну віху в історії держави, доводиться міняти «орала на мечі», але завдяки вашій самовідданій праці нива продовжує плодоносити.
Вітаючи вас з професійним святом, хочу побажати вам мужності і витривалості, здоров‘я, добрих врожаїв і такої жаданої перемоги. Хай легко сіється і в мирі збирається вирощене вами.
Все буде Україна 🇺🇦
Слава ЗСУ!
З повагою, начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО.