Дата: 21.06.2023 14:51

Фото без опису🌽За перший квартал 2023 року експорт сільськогосподарської продукції з Буковини збільшився у понад 3 рази.

💰У січні-квітні 2023 року обсяг експорту продукції сільського господарства становив $41,5 млн, імпорту – $5,5 млн, що відповідно у 3,2 та у 2,2 раза більше, ніж у січні-квітні 2022 року. У товарній структурі зовнішньої торгівлі області продукція сільськогосподарського виробництва займала в експорті 53,0%, в імпорті – 3,1%.

☝️Найбільшу частку в експорті с/г продукції склали продукти рослинного походження – 70,1% (або 37,1% всієї експортованої продукції області). З них зернові культури, яких вивезли на $15,4 млн склали 19,6% від загального обсягу експортованої с/г продукції.

📌Порівняно з відповідним періодом минулого року, збільшився обсяг експорту живих тварин та продуктів тваринного походження у 3,9 рази, продуктів рослинного походження – у 2,8 рази (в тому числі зернових культур – у 268,5 раза), жирів та олії тваринного або рослинного походження – у 1470 раз.