​​​​​​​Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня державної служби

Дата: 23.06.2023 16:17

Фото без описуВітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня державної служби.

Шановні державні службовці! Вітаю вас із професійним святом!

Державна служба – це особлива відповідальність. Адже від професіоналізму і чесності кожного з вас, вашого ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.

Ви заслуговуєте на глибоку повагу, адже на ваших плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого району та країни в цілому. Саме ви є частиною ланцюжка, що об’єднує державу і її жителів – громадян. Перш за все, ви служите народу і працюєте заради нього.

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, а ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави! Від душі бажаю всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров’я та мирного неба над головою!🇺🇦