Дата: 04.07.2023 10:21

Фото без описуВітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди професійного свята – Дня Національної поліції України.

Шановні працівники поліції України!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України.
      Висловлюю велику подяку за вашу відданість, мужність та постійне прагнення справедливості. Ваша робота вимагає великої відваги та високого професіоналізму, і ви справляєтесь з нею на найвищому рівні!
     Незважаючи на труднощі і перешкоди, ви вміло спрямовуєте свої знання й досвід на реалізацію визначених законодавством завдань, гідно берете участь у відсічі збройної агресії, захищаєте територіальну цілісність та суверенітет нашої держави, охороняєте життя та спокій наших громадян.
    Дякую вам за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Бажаю усім поліцейським, службовцям та ветеранам Національної поліції України міцного здоров'я, перемоги та невичерпної життєвої енергії. Нехай ваші дні будуть наповнені безпекою, успіхами та гордістю за те, що ви робите.
Тримаймо стрій!
🇺🇦Вперед до Перемоги!🇺🇦