Оголошення!!!

Дата: 06.07.2023 09:19

Фото без опису‼️Шановні жителі Кельменеччини!
Звертаємо вашу увагу, що в смт Кельменці, на площі Героїв Небесної Сотні (біля ПриватБанку) 7 липня з 9.00 год Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр за сприяння Чернівецької ОВА, Дністровської РВА та Кельменецької ТГ проведе виїзний «День здоровʼя».
👩‍⚕️Медичні працівники діагностичного центру нададуть можливість мешканцям Кельменців та навколишніх сіл отримати спеціалізовану медичну допомогу.
⚡️Виїзна команда висококваліфікованих фахівців у складі: терапевта,
лікаря УЗД, лікаря функціональної діагностики, кардіолога, дерматолога, невролога проведе комплексне обстеження краян.
👉Запрошуємо на дообстеження буковинців, котрі мали змогу зробити лабораторні дослідження 21.06.23 (під час попереднього візиту медиків) та усіх, хто дбає про своє здоров'я!
☝️У вас буде можливість зробити УЗД внутрішніх органів та щитоподібної залози, УЗД серця, електрокардіограму, обстежити утворення шкіри та ін.
🤝Щира подяка колективу Чернівецького обласного медичного діагностично-реабілітаційного центру та усім причетним до організації за турботу про здоров'я жителів Кельменеччини та за продовження започаткованої справи - наближення якісної медичної допомоги для населення.
🇺🇦З турботою про ваше здоровʼя!