Дата: 06.07.2023 13:44

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису‼️Сьогодні, 6 липня 2023 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації  Наталія РЕШЕТНІК  взяла участь у міжнародному Українсько-Румунсько-Молдовському бізнес-форумі у Чернівцях, який відбуватиметься впродовж двох днів.
    👆Форум проводиться для   посилення тристороннього міжрегіонального співробітництва між Україною, Румунією та Республікою Молдова з питань транскордонного співробітництва, обговорення актуальних тем торговельної кооперації між трьома державами та розвиток туризму.
✅У перший день форуму  проводитимуться панельні сесії на такі теми: «Міжрегіональне економічне партнерство: інструменти та можливості активізації», «Практичні аспекти торгово-економічного співробітництва між Україною, Румунією та Республікою Молдова», «Інвестиції в інфраструктуру та інтеграція в європейську транспортну мережу», «Туризм як фактор розвитку транскордонного економічного співробітництва».