Дата: 12.07.2023 08:30

⚡️Уряд виділив понад 140 мільйонів гривень на виплату державної допомоги полоненим

140,3 мільйона гривень виділено з резервного фонду держбюджету на фінансову допомогу особам, які повернулися з полону, а також сімʼям тих, хто досі перебуває в полоні. Відповідне розпорядження було ухвалено на засіданні Кабміну 11 липня.

▪️Зокрема, документом передбачено 111,3 мільйона гривень на надання щорічної державної грошової допомоги родинам політв’язнів, цивільних заручників і військовополонених. Вона виплачується у розмірі 100 тисяч гривень за кожен рік перебування таких осіб у місцях несвободи.

▪️Крім того, 29 мільйонів гривень будуть спрямовані на виплату по 100 тисяч гривень одноразової державної грошової допомоги звільненим із полону.

▪️Кошти на банківські рахунки зазначених осіб перераховуватиме Мінреінтеграції.

▪️Мінреінтеграції дякує Мінекономіки та Мінфіну за співпрацю для забезпечення соціального захисту звільнених із полону та сімей полонених.

#Мінреінтеграції