Дата: 12.07.2023 12:13

Фото без опису✅ Українське законодавство гарантує внутрішньо переміщеним особам усі види правової допомоги від системи БПД: юридичні консультації, розʼяснення законодавства, допомогу в складенні непроцесуальних та процесуальних документів, представництво інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

👆 До прикладу, переселенці можуть звернутися до юристів системи БПД для оскарження дій чи бездіяльності органів влади, встановлення юридичних фактів (смерті чи народження на тимчасово окупованій території), відновлення документів, а також по допомогу в оформленні соціальних виплат та пільг, вирішення сімейних або інших питань.

🟩 Дізнатися про свої права, можливості скористатися ними та законні способи їх захистити переселенці можуть на інформаційній сторінці «Безоплатна правова допомога без барʼєрів». На вебсторінці можна також вибрати зручний спосіб звʼязку з юристами й одразу звернутися по допомогу.

👉 Запрошуємо ознайомитися з інфрмаційною сторінкою за посиланням: https://bezbariernist.legalaid.gov.ua

ℹ Посадкова сторінка створена у межах кампанії про безбар’єрність правової допомоги. Усунення перешкод у доступі до безоплатної правової допомоги є одним з пріоритетних напрямів роботи системи БПД.

🤝 Технічна допомога цільової сторінки була надана за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

USAID Ukraine - USAID Україна