Дата: 17.07.2023 16:41

Фото без описуФото без опису‼️Актуальні питання підготовки закладів освіти  Кельменецької територіальної громади  до нового навчального 2023-2024 року розглянуто на нараді  при першій заступниці начальника районної військової адміністрації Наталії РЕШЕТНІК.
👉У нараді взяли участь начальник Дністровського районного управління  Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Віктор КУВІЛА, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кельменецької територіальної громади Василь КАЧАН, головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту громади та керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації.
✅Обговорено нагальні питання безпечного харчування у закладах дошкільної  та  загальної середньої освіти громади,   їх підготовки  до нового навчального 2023/2024 року в осінньо-зимовий період та організацію підвезення учнів до навчальних закладів, відповідно до вимог чинного законодавства.
📝За результатами наради окреслено чіткі завдання  щодо підготовки закладів до нового навчального року. Визначено, що безпекова ситуація є вкрай важливою і необхідно бути готовими до різних ситуацій та  врахувати ризики, які несе з собою воєнний час.