Дата: 21.07.2023 08:47

⚡️Постраждалим від підтоплення вже виплачено 17,9 млн гривень грошової державної допомоги

Йдеться про виплати матеріальної допомоги у розмірі 5 тис. гривень від держави особам, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС.

▪️Станом на 19 липня таку фінансову підтримку отримали постраждалі мешканці Херсонської та Миколаївської областей на загальну суму 17,875 млн гривень. Таким чином, держдопомогу вже виплачено 2882 жителям Херсонщини та 693 – Миколаївщини.

▪️Згідно із заявами постраждалих виплати здійснюються на їхні банківські рахунки або готівкою через Укрпошту.

▪️Нагадаємо, що заяви на таку грошову допомогу від держави приймаються до 31 серпня 2023 року включно. Її можуть отримати люди, зареєстровані на момент підриву ГЕС у населених пунктах Миколаївщини та Херсонщини, що зазнали підтоплення. Включно з тими, хто з 6 червня виїхав із підтоплених районів тимчасово окупованої території Лівобережжя на підконтрольну Україні територію.

▪️Вони мають право на отримання зазначених виплат незалежно від того, чи виплачується їм держдопомога на проживання як внутрішньо переміщеним особам.

▪️Якщо у вас виникли питання щодо таких виплат, можете звертатися на гарячу лінію Мінреінтеграції за номером 15-48 або на лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

#Мінреінтеграції