Дата: 21.07.2023 12:20

❗ Продовжуємо нашу рубрику «Тур вихідного дня» або «Що можна подивитись на вихідних в області».

Цього тижня пропонуємо пройтися незвіданими туристичними маршрутами Дністровського районом. Для початку вам необхідно рухатись до с. Нагоряни де знаходяться «Шишкові пагорби⛰️» неймовірно красиве видовище на меандр р. Дністер🌊, потім рухайтесь у напрямку до с. Бабино, саме тут ви потрапите до оглядового майданчика та «ховрашиного поля🦦», так, так – це неймовірне видовище побачити справжнього ховрашка) скажу чесно – це зачаровує, радимо вам взяти соняшникового насіння🥜 із собою, саме ці смаколики їм найбільше до вподоби. Якщо ви вирішили перепочити то можете зупинитися на облаштованих місцях з альтанками. Тут ви зможети зупинитися на ночівлю із палаткою,🏕 оскільки місце облаштоване усіма зручностями для тривалого перепочинку. Маленька порада не забувайте про засоби від кліщів та комарів)). 🛻 Продовжуючи свій маршрут рухаємося до урочища Осова, тут ви можете втамувати свою спрагу джерельною водою з іонами срібла (Вода «Срібна» (18.9 л) з джерела – смачна, натуральна, гідрокарбонатна складного катіонного складу. Збагачена іонами срібла в допустимих для пиття нормах (0,03 – 0,05 мг/л), щоб продовжити природний термін зберігання, не порушуючи корисні властивості. Придатна для повсякденного вживання в сирому вигляді. Кінцевим пунктом вашої подорожі стане водоспад «Гупало».

Другий маршрут більш тривалий та починається він в с. Комарів. В селі знаходиться найстаріший дерев'яний храм⛪ району – Успенська церква, зведена у 1765 році, далі по маршруту ми прямуємо на г. Веприк⛰️ звідки відкривається неймовірне панорамний вигляд на затоку Бакота, Бакотський Михайлівський печерний монастир⛪, розважальний комплекс «Маяк» і звичайно саме тут неймовірні краєвиди заходу сонця🌅. Зробивши гарні фото при бажані можна відвідати покинуту «штольню вапнякову». Сама штольня протяжністю 50м і має два виходи. Але ми вам радимо взяти із собою гарного провідника, бо краще вам про природні пам’ятки нашого краю зможуть розповісти тільки професійні гіди. Для цього ми залишаємо вам контакти працівників НПП «Хотинський» (н. м тел: 095 778 5058 – Ірина вартість екскурсій 60 грн, вартість користування альтанками 100 грн).

Гарних вам вихідних!