Дітям вручили Грамоти Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО

Дата: 27.07.2023 12:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

‼️Сьогодні, 27 липня 2023 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК спільно з начальником Дністровського РТЦК та СП Олександром ГЛАДКИМ, Кельменецьким селищним головою Богданом ОЛІЙНИКОМ відзначили юних волонтерів Дністровського району.
👫 Дмитро ГЕРМАК, Марк ГРИНЬКО і Злата НАДОЛЬСЬКА з Кельменецької територіальної громади, Давид КРИНИЦЬКИЙ і Катерина ПАЙЛИК з Недобоївської територіальної громади, жертвуючи найдорожчим- дитинством, різними способами допомагають українським військовим.
🔰 Дітям вручили Грамоти Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО, подарунки та подякували юним патріотам наголосивши, що кожна пожертва, яку зробили діти для ЗСУ дуже потрібна і важлива, а всі юні волонтери заслуговують поваги за свій патріотизм і добрі справи.
🩵💛З початку повномасштабного вторгнення українці щодня допомагають Збройним Силам України, вірять у перемогу і дають гідну відсіч окупантам. Ми нескорені, і особливою гордістю є наші діти.
🇺🇦 Життя та Україна переможуть!