Дата: 27.07.2023 17:10

‼️ Сьогодні, 27 липня 2023 року,заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дністровській районній військовій адміністрації.
  👉Члени Координаційного центру  обговорили організаційні питання в процесі підготовки до проведення  «Дня ментального здоров’я», який заплановано  провести  18 серпня 2023 року  в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою ЗЕЛЕНСЬКОЮ.
 👆Великою мірою стан людини залежить від низки факторів, зокрема, наскільки добре вона реалізує свої здібності, долає звичайні життєві труднощі, здатна протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою громаду.
  🩵💛Здатність до адаптування, функціонування й  певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я.