Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО в режимі онлайн взяв участь в Конгресі місцевих регіональних влад

Дата: 30.07.2023 17:50

‼️Сьогодні, 30 липня 2023 року, начальник Дністровської РВА Віталій ЯКУБЕНКО спільно з головами територіальних громад району в режимі онлайн взяв участь в Конгресі місцевих регіональних влад, яке провів Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ в місті Івано-Франківськ.

👉На порядку денному Конгресу- три магістральні теми.

➡️Перша - енергетика й захист нашої енергетичної інфраструктури від ударів російських терористів.Очевидно, що цієї осені та зими ворог спробує повторити терор проти української енергетики. Маємо бути готовими до цього як на державному рівні, так і на рівні кожної громади, кожного нашого міста і села.

➡️Друга тема - формула миру та підготовка до Глобального саміту миру, гарантії безпеки для України на шляху до НАТО, відносини та переговори з державами Альянсу щодо вступу України.

➡️І третє питання - це сприйняття людьми роботи державної і місцевої влади крізь призму бюджетів різного рівня. Перший пріоритет- це оборона, другий пріоритет- соціальна стійкість України, захист нормального життя людей.

🩵💛 Працюємо на перемогу! З кожним днем вона все ближче!

🇺🇦 Слава Україні!