Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня Повітряних Сил ЗСУ

Дата: 06.08.2023 10:30

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!
Наші льотчики, зенітні ракетні війська, радіотехнічні війська – це герої, які боронять нас і роблять все, аби наше небо було мирним.
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Повітряні сили ЗСУ знищили понад 3,5 тисячі ворожих повітряних цілей ворога – 350 літаків та вертольотів, 1200 крилатих і 24 – балістичні ракети, понад 2000 безпілотників та 13 «Кинджалів».
Дякую кожному військовослужбовцю Повітряних Сил за віддану службу українському народові, за професійно виконані бойові завдання та за щоденні подвиги, які наближають Перемогу.
У день вашого професійного свята зичу вдалих повернень із кожного вильоту, спокою в серці та міцності в руках. Вашим родинам бажаю злагоди та незабутніх хвилин проведених разом із вами.
Вічна памʼять і слава героям, які загинули захищаючи свободу і незалежність Батьківщини.
Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!
Слава Україні!