☝️У м. Сторожинець провели круглий стіл на тему: «Захист прав жінок з інвалідністю в умовах війни». У заході взяли участь 33 особи.

Дата: 11.08.2023 15:48

Присутні обговорили участь людей з інвалідністю в прийнятті рішень у Сторожинецькій громаді, виклики, з якими зіштовхуються жінки з інвалідністю в умовах війни, особливості доступу до якісних медичних послуг, громадського транспорту, гуманітарне реагування та захист прав жінок в громаді та області.

Крім того, жінки, які виховують дітей з інвалідністю, розповіли про труднощі з якими зіштовхуються при оформленні дітей до школи.

📌Також обговорили питання необхідності декларування у річній декларації отриманий дохід та оплату податку на доходи фізичних осіб. Вирішили звернутися до Міністерство фінансів України з проханням підвищити неоподаткований мінімум (3760 грн на рік).

Захід відбувся в межах проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Структури UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА

ГО "Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю "Лідер"

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy