Привітання начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Міжнародним днем молоді

Дата: 12.08.2023 09:18

12 серпня – Міжнародний день молоді, який Україна святкує разом з іншими країнами Європи. Це свято енергії життя, молодості та свободи.
Війна росії проти України  докорінно змінила життя нашої молоді. Багато юнаків і дівчат у лавах Збройних Сил України дають відсіч агресору, займаються волонтерством.
   Ми гордимося нашою патріотичною, ціннісною, креативною молоддю, яка в умовах війни продовжує розвиватися та допомагає Україні виборювати перемогу.
    Щиро вітаю зі святом і бажаю залишатися молодими протягом усього життя, адже молодість не залежить від віку – вона в душі.
   Хтось думає, що має право вирішувати нашу долю за нас. Вони помилились. Ми зробимо все, щоб бути гідними наших предків і зберегти рідну землю для нащадків.
🇺🇦З нами правда, з нами Бог та ЗСУ!
💙💛Усміхаємось, працюємо, боремось і перемагаємо
!