В Україні має бути сформована єдина державна ветеранська політика

Дата: 16.08.2023 09:42

⚡️В Україні має бути сформована єдина державна ветеранська політика

На цьому Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила в ефірі Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина».

▪️За словами посадовиці, незабаром кількість ветеранів збільшиться у рази. Тому вже зараз необхідно напрацьовувати кроки до формування єдиної державної ветеранської політики.

▪️Першим важливим етапом у цьому має бути новий закон про ветеранів.

💬 «Відповідні завдання щодо його розробки поставив Президент. Маємо їх опрацювати й виконати усі складові», – зазначила Віцепрем’єрка.

▪️Серед іншого Ірина Верещук нагадала про експериментальний проєкт щодо запровадження інституту помічника ветерана. За її словами, кожен ветеран повинен мати помічника. Важливо, щоб це було за системою рівний – рівному. Аби ветерани, які пройшли цей шлях і можуть поділитися своїм досвідом, допомагали один одному.

💬 «Наші ветерани та ветеранки не мають стояти у чергах, відчувати брак поваги й уваги. Тому забезпечити їм гідне ставлення і всі належні умови для відновлення нормального життя – першочергове завдання держави», – резюмувала посадовиця.

#Мінреінтеграції