В Кельменцях проведено «День ментального здоров’я»

Дата: 19.08.2023 13:32

‼️18 серпня 2023 року на Центральній площі селища Кельменці в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою ЗЕЛЕНСЬКОЮ, на базі Координаційного центру підтримки цивільного населення при Дністровській районній військовій адміністрації проведено «День ментального здоров’я».

🇺🇦 На заході були присутні перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Альона АТАМАНЮК, директор Департаменту охорони здоров'я Наталія СВЕСТУН та директор Департаменту соціального захисту населення Ольга ХОДОБА.

🔰Представники Міжнародної організації з міграції, Міжнародної організації HelpAge, Міжнародної організації «Save the children», Благодійних організацій «Благодійний фонд «Рокада», «Право на захист», «Позитивні жінки», «100% життя», Регіональної робочої групи «Психічне здоров’я та психосоціальна підтримка» для внутрішньо переміщених осіб, дітей, людей різних вікових категорій проводили цікаві тренінги, майстер-класи, різноманітні активності з психосоціальної підтримки.

👪 Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр надання медичних послуг, Кельменецький центр первинної медико-санітарної допомоги, ДУ «Чернівецький обласний центр контролю та профілактичних хвороб» провели медичні обстеження та надали консультації відвідувачам заходу.

Люди - найцінніший і найважливіший ресурс, який має держава. Українці вже продемонстрували усьому світові стійкість та рішучість у боротьбі за Перемогу. Попереду - велика робота задля економічного відновлення та зростання. А психологічне здоров’я - важливий фактор для працездатності українців, відповідно - й для відбудови країни.