До процесу відновлення територій зможе долучитися кожен українець

Дата: 22.08.2023 13:16

Майже 70% громадян України готові долучитися до відбудови країни. Такі дані наводить Мінінфраструктури з посиланням на дослідження Центру розвитку інновацій.

▪️Одним із ключових інструментів їхнього залучення до цього процесу має стати модуль електронної демократії e-Dem. Застосунок буде інтегрований у Державну цифрову систему управління відновленням DREAM. Нині триває процес його розробки.

▪️За допомогою цієї програми до обговорення нагальних питань зможуть долучатися експерти, представники громадянського суспільства, ветерани, внутрішньо переміщені особи та громадяни, які зараз перебувають за межами України.

▪️Інструмент покликаний забезпечити прозорий процес відбудови із широким залученням громадськості. А також мінімізувати корупційні ризики та ризики нецільового використання коштів.

#Мінреінтеграції