Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України в селищі Кельменці

Дата: 23.08.2023 10:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису🇺🇦Сьогодні, 23 серпня 2023 року, начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та його заступники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України, які відбулися на Центральній площі селища Кельменці.

🙏Під час дійства згадали захисників, які відстоюють українські кордони, а полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання. Уклін та вічна подяка усім, хто боровся і зараз бореться за нашу свободу.

💙💛Наш Прапор – символ віри та незламності України. Він надихає, об’єднує та згуртовує народ у боротьбі проти ворогів. Зараз у всьому світі його знають як прапор вільної країни, вільних людей. Нехай він стане сталевим щитом для наших Героїв, які з ним ідуть у бій.

🇺🇦Український Прапор – це Прапор Перемоги!