Звернення начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:48

🗓️День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання.

💙💛Незалежність – можливість кожного з нас жити, любити, вірити й творити на своїй рідній землі. Це відчуття дому, де б ми не мандрували і куди б не закинула нас доля. Це надбання представників багатьох поколінь українців, яке, на жаль, нам і досі доводиться відстоювати зі зброєю в руках.

🙏Ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі віддали життя за мирну і вільну Україну, за право жити в незалежній суверенній державі. Дякуємо кожному захиснику і захисниці за захист нашого мирного життя.

🤝Перед Україною та її громадянами сьогодні складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми переможемо, здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

🇺🇦Слава Україні! Героям слава!