Привітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня авіації України

Дата: 26.08.2023 10:36

Фото без описуСьогодні, 26 серпня, відзначається професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту України – День авіації!

Цей день набув особливого значення під час війни. З перших днів повномасштабного вторгнення наші пілоти захищають українське небо від ворога.

Щиро дякуємо асам повітряного простору за сотні тисяч збережених життів, за професійні дії та героїчну майстерність.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових льотчиків, які загинули під час бойових операцій та військових завдань.

Шановні військовослужбовці та ветерани авіаційної галузі, від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, щедрої долі та затишку в родинах. Нехай кожен ваш політ буде успішним і щасливим.

Хай якнайшвидше настане той день, коли небо над всією Україною буде мирним і ніхто не зазіхатиме на наші земні і повітряні кордони.

Слава українській Авіації!
Слава Україні!🇺🇦