Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня знань

Дата: 01.09.2023 08:34

Дорогі діти! Учні, студенти!

Шановні педагоги, викладачі, батьки!

Щиро вітаю всіх, хто вчиться та навчає, із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!

На жаль, цей день вже другий рік поспіль проходить у тяжкий воєнний час і супроводжують його болі та тривоги. Але ми не втрачаємо віри, що ці складнощі тимчасові та доводимо світові, що український народ незламний.

Жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до перемог. Наша молодь надзвичайно талановита та високо ерудована. Вона формує гідне сьогодення і майбутнє України.

Від усієї душі бажаю Вам  оптимізму, бадьорості та здійснення Ваших крилатих мрій. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань. Вона по-справжньому цікава і нескінченна!

Злагоди усім нам, мирного неба над головою, підкорення нових вершин в ім’я процвітання України!🇺🇦