Дата: 04.09.2023 14:50

Фото без описуФото без опису

‼Голова спостережної комісії, заступник начальника районної військової адміністрації Віталій ПОПОВ провів чергове засідання комісії на базі Сокирянської виправної колонії № 67.

➡Члени спостережної комісії, керівництво установи та керівники відділень засуджених, справи яких розглядалися, детально вивчивши підготовлені матеріали, заслухавши характеристики представників виправного закладу щодо засуджених, максимально проаналізувавши морально – психологічний стан засуджених, вивчивши умови їх перебування у виправному закладі прийняли відповідні рішення.

✅На засіданні також розглянуто низку організаційних питань, у тому числі зміни в складі спостережної комісії Дністровської районної військової адміністрації.