Орденом за мужність III ступеня (посмертно) нагороджено Героїв Дністровського району

Дата: 05.09.2023 14:27

‼️ Сьогодні, 5 вересня 2023 року , начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, голова районної ради Олександр ЯНЧАК і начальник Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Олександр ГЛАДКИЙ вручили нагороди родинам захисників, які загинули під час виконання бойових завдань на фронті.

📝 Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно):

🇺🇦БАМБУЛЯКА Миколу Васильовича - 1981 року народження , молодшого сержанта, жителя с. Браїлівка Кельменецької територіальної громади, який загинув 16.08.2022 року при виконанні бойового завдання в районі с. Білогорівка Бахмутського району Донецької області;

🇺🇦БУРДЕЙНОГО Миколу Васильовича – 1969 року народження, старшого солдата, гранатометника, жителя с. Зелена Лівинецької територіальної громади, який загинув при виконанні бойового завдання в населеному пункті Слобода-Кухарська Київської області;

🇺🇦СЕРЕБРЯНСЬКОГО Олександра Володимировича – 1999 року народження, головного сержанта , гранатометника, жителя м. Сокиряни Сокирянської територіальної громади, який загинув при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту Берестове Донецької області;

🇺🇦СОЛОВ’Я Анатолія Степановича – 1973 року народження, солдата, гранатометника жителя с.Білоусівка Сокирянської територіальної громади, який загинув при виконанні бойового завдання поблизу села Тетерівське Іванківської селищної об’єднаної територіальної громади Вишгородського району Київської області.

🇺🇦КІФ'ЯКА Дмитра Петровича - військовослужбовця, жителя с. Подвірне Мамалигівської територіальної громади, який віддав своє життя за цілісність та державний суверенітет України.

💙💛 Ми у вічному і неоплатному боргу перед нашими захисниками. Світла пам'ять і шана Героям України!