Привітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня рятівника

Дата: 17.09.2023 08:01

⛑️Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб!

✨Щиро вітаю з професійним святом – Днем рятівника! Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога.

💪Хоробрість, рішучість, вміння швидко приймати непрості рішення - це якості, якими досконало володіє кожен з вас. Щодня ви рятуєте людські життя, часом - ризикуючи власним. І саме від вашого професіоналізму залежать долі тих, хто опинився серед палаючого вогню, некерованої води, під завалами чи уламками. Кожен ваш тривожний виїзд - це випробування сили духу і професіоналізму, це врятовані людські життя.

🚀В умовах війни українські рятівники стали одним із символів незламності, сили духу і людяності.

🙏 Щиро дякую за Вашу сміливість, мужність, вірність обов’язку, постійну бойову готовність.

💫Бажаю успіхів у вашій нелегкій і важливій службі, мирного неба, здоров`я, добробуту у родинах. Нехай береже вас Господь!🙏
Зі святом!🇺🇦