До Дня захисників і захисниць України урочиста прем’єра фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА».

Дата: 18.09.2023 16:33

☝1 жовтня в культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука в м. Чернівці відбудеться урочиста прем’єра фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА».

🟦"Вовк. СТРАХУ НЕМА" - документально історичний екшн. В головних ролях - воїни бойових підрозділів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Режисери - Анна Матриненко та Тетяна Кулаковська

📌Найочікуваніша прем’єра - сильне та життєствердне кіно до Дня Захисників і Захисниць України, яке створили жінки для розвитку естетичного і художнього смаку підростаючого покоління і культивування кращих рис української ментальності.

🟦У фільмі немає сцен насилля та жорстокості. Через емоційне сприйняття глядач інформаційно і морально збагачується.

👉Цей фільм є захистом українського суспільства від агресивного впливу деструктивної пропаганди з боку країни окупанта.

Офіційний трейлер: