Be brave – і тільки так!

Дата: 26.09.2023 08:43

💪Be brave – і тільки так!

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія #BraveKidsUkraine для психологічної підтримки дітей в укриттях.

🗣️У межах кампанії відомі люди, лідери думок, музиканти, актори, блогери з України та з-за кордону записують короткі відеоролики.

🙏Впоратися зі стресом та віднайти внутрішні сили дітям вже допомагають переможці «Євробачення-2022» Kalush Orchestra, переможниця «Євробачення-2016» Джамала, міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, волонтер Сергій Притула, а також відомі британці — актор Стівен Фрай і дитяча письменниця й телеведуча BBC Нікола Девіс.

Окрім відеороликів, на сайті ви можете знайти корисні матеріали для ігор, розваг і підтримки дітей під час перебування в укриттях.

👉Ознайомитися із активностями кампанії можна за посиланням: https://bravekidsukraine.org/brave-kids/

📌Довідково: Кампанія #BraveKidsUkraine є частиною програми «Безпечна школа», яку Фонд Східна Європа реалізує у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством внутрішніх справ України. Реалізується за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується коштом Європейського Союзу.

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy