Дата: 26.09.2023 08:43

Фото без опису☝️Керівний орган програми Interreg NEXT «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» оголосив перший конкурс проєктних пропозицій.

Конкурс, зокрема, охоплює:

🔹Пріоритет 1: Зелений прикордонний регіон (Адаптація до зміни клімату, запобігання ризикам, Біорізноманіття та зменшення забруднення);

🔹Пріоритет 2: Здоровий прикордонний регіон (Рівний доступ до медичної допомоги, Культура);

🔹Пріоритет 3: Співпраця у прикордонному регіоні (Гармонійні сусідські відносини через співпрацю, Безпечніша та надійніша Європа).

💰Бюджет проєкту складає близько 50 млн євро.

📌Дедлайн для «малих» та «регулярних» проєктів – 20 грудня 2023 року до 15:00; для «регулярних» проєктів з інфраструктурною бюджетною лінією та «великомасштабних» проєктів – 14 березня 2024 року до 15:00.

Учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки та інші неприбуткові організації.

👉Деталі щодо подачі заявки для участі в Програмі розміщені на офіційному сайті: https://next.huskroua-cbc.eu/.

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

#International_office_cv

#Чернівецький_Регiональний_офiс_мiжнародного_спiвробiтництва