Оголошення про набір в ДФТГ

Дата: 28.09.2023 13:28

💥Триває війна проти російській агресії. Для посилення оборонних спроможностей, підтримання миру і спокою в громадах району відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» громадяни створюють добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ).

👉Долучитись до такого добровольчого формування можна і у Дністровському районі.

👆Основними завданнями ДФТГ в районі є

підтримання громадського порядку, охорона об’єктів критичної інфраструктури та участь у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

➡️Для виконання завдань територіальної оборони добровольці проходять навчання, отримують штатну зброю, мають право використовувати особисту мисливську зброю та набої до неї.

✅Члени добровольчого формування під час виконання завдань, а також під час участі у заходах підготовки, користуються усіма правами та гарантіями соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

🫱Наразі у Дністровському районі проходить комплектування ДФТГ. Закликаємо всіх небайдужих і патріотично налаштованих мешканців територіальних громад району вступати у ряди добровольчого формування для захисту миру і спокою нашої землі.

☎️З приводу вступу до ДФТГ можна звертатися до командира батальйону Валерія Антоновича ШАГАНА, тел. 0965637094, або залишити про себе інформацію в будь якому ЦНАПі громади.

🇺🇦Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!