Дата: 29.09.2023 10:19

Буковина отримає кошти освітньої субвенції для закладів загальної середньої освіти краю на здійснення заходів із забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти «Нової української школи».

Відповідно до постанови уряду Чернівецькій області виділено субвенцію у сумі 12,8 млн гривень.

Крім того, у жовтні цього року ЧОВА розподілить субвенцію за визначеними напрямами між бюджетами територіальних громад краю. Використання субвенції здійснюватиметься на засадах співфінансування з місцевих бюджетів від 5 до 30 відсотків.

Також обов’язковою умовою фінансування за рахунок субвенції є попереднє спрямування коштів місцевих бюджетів за цільовим призначенням.

Детальніше в інфографіці.