Звернення начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня територіальної оборони

Дата: 01.10.2023 08:25

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського щорічно, в першу неділю жовтня, відзначається День територіальної оброни.

День тих, хто в перші ж дні повномасштабного вторгнення полишив свої мирні професії та став на захист рідної землі від російських окупантів. Територіальна оборона Збройних Сил України стала потужною силою національного спротиву ворожій військовій агресії і сьогодні, пліч-о-пліч з професійними військовими, вони звільняють Україну від російських окупантів.

Бажаю вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відбивати всі натиски противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди, зберігати спокій і оптимізм в душі.

Зі святом усіх тероборонівців ! Нехай попереду у Вас будуть тільки нові перемоги!