Дата: 02.10.2023 16:21

‼️З нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, його перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК разом з директором комунальної установи Кельменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кельменецької селищної ради Світланою МАЗУР відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання в селі Ленківці та доставили для його мешканців гостинці.

⚡️Керівництво районної військової адміністрації поспілкувалось з людьми, що перебувають у відділенні, відзначило комфортні умови проживання, небайдужість та турботливе ставлення колективу до своїх підопічних .

💛Спільний обов’язок влади і соціальних служб – виявляти турботу і милосердя та наповнювати серця старшого покоління увагою, теплотою та впевненістю у завтрашньому дні.