Національний природний парк "Хотинський" оголошує фотоконкурс

Дата: 04.10.2023 10:01

🍁🍂 Осінь – мабуть, наймальовничіша пора року. В цей час листя на деревах змінює свій колір із зеленого на жовтий, помаранчевий, червоний, а небо заповнюють важкі та темні осінні хмари 🌧. У жовтні ранки вже прохолодні, навіть можуть бути перші заморозки, але дні ще доволі теплі та дарують нам можливість насолодитися осінніми барвами. А ще, «золота» осінь – улюблена пора фотографів-пейзажистів. Якщо раніше фотомистецтвом могли займатися лише «обрані», то сьогодні камери сучасних смартфонів дозволяють кожному спробувати себе в ролі фотомитця. Тим паче, поруч знаходиться нацпарк «Хотинський», де можна віднайти безліч крутих локацій. Отже, не хочемо марнувати часу і оголошуємо фотоконкурс!

📷 Умови фотоконкурсу:

✅ До участі запрошуються всі жителі і гості Дністровського району, фотолюбителі.

✅ Участь безкоштовна. Кількість робіт від одного учасника необмежена.

✅ Роботи приймаються з 5 жовтня по 15 листопада включно.

✅ Вимоги до робіт:

до участі у конкурсі приймаються світлини, зроблені лише у межах НПП «Хотинський» (Дністровський район). Фотороботи у цифровому вигляді (формат JPG) потрібно надсилати на електронну пошту nppkhotynskiy@gmail.com та паралельно публікувати в коментарях під закріпленим дописом про конкурс на офіційній сторінці НПП «Хотинський» у соцмережі Facebook.

✅ До кожної фотороботи необхідно додати інформацію:

- назву роботи (за бажанням);

- дату та місце зйомки;

- ім’я, прізвище автора;

- дату народження;

- контактний телефон.

Для визначення переможців фотоконкурсу буде створено журі, членами якого стануть відомі фотографи та художники нашого краю. Визначення переможців і нагородження відбудеться не пізніше 30.11.2023. Переможці конкурсу отримають дипломи та цінні подарунки, а кращі світлини будуть опубліковані в газеті Хотинські вісті.