Дата: 05.10.2023 12:15

🦾 Місяць кібербезпеки: навчіться захищати бізнес від кіберзагроз з курсом від Google «Основи кібербезпеки для підприємців»

Запускаємо проєкти, присвячені місяцю кібербезпеки, що відзначається в усьому світі у жовтні. Презентуємо безоплатний онлайн-курс від Google про кібербезпеку для підприємців.

Вміння захищатися від кіберзагроз важливе під час інформаційної війни, оскільки хакерські атаки можуть нести серйозну загрозу бізнесу.

Курс містить 5 тренінгів, з яких дізнаєтеся, як

⚡️ розпізнати кібератаку

⚡️ створити системи захисту свого бізнесу

⚡️ розробити стратегію підвищення безпеки бізнесу

🤩 Спікери курсу — експерти з Google, ISSP та Roosh.

І це не все! Учасники курсу зможуть отримати консультації від експертів та взяти участь у розіграші подарунків.

🔗 Реєстрація доступна за посиланням — https://rsvp.withgoogle.com/.../cs.../forms/registration

📆 Перший тренінг відбудеться 12 жовтня о 16:00.

Протягом місяця запускатимемо різні круті проєкти з кібербезпеки, стежте за нашими соцмережами, щоб першими приєднатися до них!

Зміцніть свій бізнес у кіберпросторі 🦾