Дата: 05.10.2023 15:59

🏥 Цифрова європейська співпраця в медичній сфері. Україна приєднується до Глобальної мережі цифрових документів охорони здоров’я ВООЗ

ВООЗ створює Глобальну мережу цифрових документів охорони здоров’я. Держави-учасники зможуть створювати електронні медичні документи й користуватися ними в усіх країнах мережі.

❓ Що зміниться

Розшириться перелік цифрових медичних документів, які формуватимуться так само легко, як і COVID-сертифікати. Вони без перешкод використовуватимуться в інших державах.

Україна вже має позитивний досвід у створенні документів міжнародного зразка. Ми одними з перших запустили COVID-сертифікати в Дії, які офіційно визнав ЄС. Зараз завершується перенесення функціоналу COVID-сертифікатів з Довірчої мережі ЄС до Глобальної мережі ВООЗ.

Впроваджуємо важливі рішення для інтеграції України до ЄС 🇪🇺

Приєднання, функціонування та використання Україною переваг Глобальної мережі ВООЗ реалізовується спільно Міністерство охорони здоров'я України та Міністерством цифрової трансформації.