Дата: 11.10.2023 10:43

💰На Буковині виділено 2 млн грн з обласного бюджету на реалізацію державної програми доступної іпотеки єОселя.

Зважаючи на військову агресію російської федерації нині надважливим питанням є підтримка військовослужбовців та силовиків, ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб, які проживають (зареєстровані) у будь-якому населеному пункті Чернівецької області.

З метою фінансової підтримки зазначених категорій громадян, які скористались доступною іпотекою для придбання житла на Буковині в межах державної програми єОселя, пропонується здійснювати компенсацію частини процентної ставки у розмірі 3% річних за іпотечними кредитами.

До реалізації Програми залучаються банки, які уклали з приватним акціонерним товариством «Українська фінансова житлова компанія» генеральну угоду.

📌Довідково: За ініціативи Президента України запроваджена державна програма доступної іпотеки єОселя, за якою громадяни можуть отримати іпотечний кредит на пільгових умовах під 7 відсотків річних.

Крім того, постановою Кабміну передбачена можливість компенсувати частину процентної ставки за кредитами за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА