На Буковині понад 4 тисячі осіб знайшли роботу

Дата: 12.10.2023 10:43

‼️На Буковині понад 4 тисячі осіб знайшли роботу

👉З початку року у Чернівецькій області до служби зайнятості звернулися майже півтори тисячі роботодавців, які поінформували про 4740 пропозицій роботи.

👆Рівень укомплектування вакансій по області складає 72,2%.

👆Середня тривалість укомплектування вакансій (без урахування терміну проходження профнавчання) складає 11 днів.

👆Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 9609 грн, у той час як, торік – 8609 грн.

👉 Вакансій із заробітною платою вище мінімальної було 66,3%.

⚡«Попри незначний рівень зростання середньої заробітної плати по всіх вакансіях, сьогодні у базі даних обласної служби зайнятості майже сотня вакансій із оплатою від 15 до 50 тис. грн.

➡️ Найбільше роботодавцям потрібні: водії (майже 40 вакансій), слюсарі (понад 20 вакансій), кухарі та офіціанти (майже 30), понад 20 пропозицій роботи для бухгалтерів, 10 – для менеджерів», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

✍️За направленням Чернівецької обласної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 371 безробітний, до громадських та інших робіт тимчасового характеру були залучені 282 особи.

👉За сприяння обласної служби зайнятості у січні-вересні 2023 року роботу отримали 4018 осіб, серед них - 237 внутрішньо переміщених осіб, 17 демобілізованих учасників бойових дій.

❓У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.